Oldřich Kulhánek  -  PF 2004, PF 2003

Aukce je již uzavřena dne: 29.03.2022 20:30:00

Oldřich Kulhánek (*26.02.1940 †28.01.2013)

Identifikační číslo: 14587

2x litografie, rok 2003 a 2002, signováno DU, rozměr 16 x 7 cm a 12,5 x 8 cm, volné listy

Vyvolávací cena: 900Kč