František Kupka  -  Abstraktní kompozice

František Kupka (*23.09.1871 †24.06.1957)

Identifikační číslo: 15495

lept, rok 1923, značeno v kameni a razítkem PD, rozměr 23,5 x 15,5 cm, rámováno, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 6.

Vyvolávací cena: 9900Kč