Jiří Slíva  -  Café Optic

Aktuální kupující: 0107

Jiří Slíva (*04.07.1947 )

Identifikační číslo: 13927

litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 13/50, rozměr 43 x 32 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2500Kč