Ota Janeček  -  Korály

Aktuální cena: 125000
Aktuální kupující: 1008

Ota Janeček (*15.08.1919 †01.07.1996)

Identifikační číslo: 11456

olej, dřevo, rok 1976, signováno PD a vzadu, rozměr 24 x 31 cm, rám, vystaveno Praha 2017, číslo katalogu 9054

Vyvolávací cena: 25000Kč