Adolf Born  -  Turecký důstojník odvádějící moravskou dívku

Aktuální cena: 26000
Aktuální kupující: 0754

Adolf Born (*12.06.1930 †22.05.2016)

Identifikační číslo: 16093

litografie, rok 1997, signováno PD, číslováno 33/90, rozměr 54 x 43 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 12500Kč