Josef Šíma  -  Krajina

Aktuální cena: 18500

Josef Šíma (*18.03.1891 †24.07.1971)

Identifikační číslo: 16125

litografie, rok 1963, signováno PD, rozměr 42 x 42,5 cm, papír s textem 65 x 49 cm, volný list, reprodukováno v katalogu GALERIEMODERNA k výstavě Josef Šíma "Svah paměti" str. 19.

Vyvolávací cena: 9900Kč