František Gross  -  Bretagne

Aukce je již uzavřena dne: 21.06.2022 21:20:00

Identifikační číslo: 11602

akvarel, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 22,5 x 40 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 4500Kč