Boris Jirků  -  Ležící žena

Aktuální cena: 600
Aktuální kupující: 0165

Boris Jirků (*10.04.1955 )

Identifikační číslo: 13868

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 20/30, rozměr 16 x 23 cm, volný list

Vyvolávací cena: 200Kč