Adolf Born  -  P.F. 2016, Viktor Svoboda

Aktuální kupující: 0380

Adolf Born (*12.06.1930 †22.05.2016)

Identifikační číslo: 13278

litografie, rok 2015, signováno PD, rozměr 21 x 11 cm, volný list

Vyvolávací cena: 700Kč