Oldřich Jelen  -  EX. Libris B. Krčmář

Aukce je již uzavřena dne: 22.06.2022 21:20:00

Oldřich Jelen (*25.02.1961 )

Identifikační číslo: 13518

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 71/100, rozměr 11 x 15 cm, volný list

Vyvolávací cena: 600Kč