Ladislav Novák  -  Éterické léto

Aukce je již uzavřena dne: 22.06.2022 21:55:00

Ladislav Novák (*04.08.1925 †28.07.1999)

Identifikační číslo: 16293

froasáž, akvarel papír, rok 1986, signováno DU, rozměr 42 x 29,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 10000Kč