František Gross  -  Průmyslová krajina

Aktuální cena: 15000
Aktuální kupující: 0875

Identifikační číslo: 16300

olej, karton, 60 léta, signováno PD, rozměr 29 x 39,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 15000Kč