Václav Hejna  -  Krajina se stromem

Aukce je již uzavřena dne: 17.02.2016 21:15:00

Václav Hejna (*24.09.1914 †02.08.1985)

Identifikační číslo: S12

akvarel, tužka, papír, signováno PD, rozměr 23,5 x 31 cm

Vyvolávací cena: 500Kč