František Tichý  -  Fratellini

Aukce je již uzavřena dne: 16.04.2024 20:30:00

František Tichý (*25.03.1896 †07.10.1961)

Identifikační číslo: 18073

čtyřbarevná litografie, rok 1937, signováno DU, příloha časopisu Volné směry, rozměr 21 x 30 cm, rám

Vyvolávací cena: 8500Kč