Aleš Lamr  -  Vzácný kámen

Aleš Lamr (*12.06.1943 †16.02.2024)

Identifikační číslo: 18075

litografie, rok 1991m signováno PD, číslováno XI/XV, rozměr 54 x 70 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2900Kč