Jiří Winter - Neprakta  -  Montgolfiéra

Aktuální cena: 8000
Aktuální kupující: 0714

Jiří Winter - Neprakta (*12.07.1924 †30.10.2011)

Identifikační číslo: 18076

akvarel, papír, signováno LD, dole popis, vzadu razítko a číslo, rozměr 20 x 20 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2500Kč