Vladimír Suchánek  -  Básně Leopolda Andriana

Aktuální cena: 400
Aktuální kupující: 0943

Vladimír Suchánek (*12.02.1933 †25.01.2021)

Identifikační číslo: 16128

litografie, rok 1982, signováno DU, číslováno 64/70, rozměr 16 x 10 cm, kniha

Vyvolávací cena: 300Kč