Otakar Kubín ( Othon Coubine )  -  Kytice

Aukce je již uzavřena dne: 17.04.2024 20:55:00

Otakar Kubín ( Othon Coubine ) (*22.10.1883 †07.10.1969)

Identifikační číslo: 15370

litografie, rok 1959, signováno PD O. Kubín, číslováno 500/464, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J. Siblík č.122 strana 203, rám

Vyvolávací cena: 4500Kč