Adolf Born  -  Jelen

Aktuální kupující: 0071

Adolf Born (*12.06.1930 †22.05.2016)

Identifikační číslo: 8737

litografie, signováno PD, rozměr 14 x 10 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1500Kč