Tomáš Bím  -  Tak dej se k nám a projdem svět

Aktuální cena: 1700
Aktuální kupující: 0461

Tomáš Bím (*12.11.1946 )

Identifikační číslo: 16361

litografie, rok 1989, signováno PD, číslováno 77/100, rozměr 70,5 x 55,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1500Kč