František Gross  -  Továrna na předměstí

Aktuální kupující: 0052

Identifikační číslo: 4

pastel, akvarel, karton, signováno PD, rozměr 20 x 27 cm, dílo pochází od rodiny autora

Vyvolávací cena: 9000Kč