Victor Vasarely  -  Dyevat

Aukce je již uzavřena dne: 13.04.2016 20:30:00

Victor Vasarely (*09.04.1906 †15.03.1997)

Identifikační číslo: 6013

serigrafie, rok 1987, signováno PD, číslováno 12/15, rozměr 46 x 46 cm, vystaveno Praha 2012, rámováno

Vyvolávací cena: 12000Kč