Ondřej Coufal  -  Hlava

Aukce je již uzavřena dne: 13.04.2016 21:00:00

Ondřej Coufal (*14.01.1979 )

Identifikační číslo: 9116

olej, sololit, signováno LD, rok 2011, rozměr 24,3 x 24,3 cm, rám

Vyvolávací cena: 2900Kč