Otakar Kubín ( Othon Coubine )  -  Kytice

Aktuální cena: 3800
Aktuální kupující: 0094

Otakar Kubín ( Othon Coubine ) (*22.10.1883 †07.10.1969)

Identifikační číslo: 4295

litografie, rok 1959, signováno PD O.Kubín, číslováno 253/500, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J.Siblík č.122 strana 203, rámováno Brůžek

Vyvolávací cena: 3800Kč