Petr Nikl  -  Naturaléza

Aukce je již uzavřena dne: 31.05.2016 20:30:00

Petr Nikl (*08.11.1960 )

Identifikační číslo: 1904

litografie, rok 2006, signováno PD, rozměr 56 x 75 cm, volný list

Vyvolávací cena: 3500Kč