František Gross  -  Válečník

Aukce je již uzavřena dne: 31.05.2016 20:40:00

Identifikační číslo: 11701

litografie, rok 1972, signováno PD, číslováno 53/57, rozměr 24,2 x 17,1 cm, soupis grafického díla str.164, č.394, volný list

Vyvolávací cena: 2000Kč