František Hudeček  -  Imaginativní krajina

Aukce je již uzavřena dne: 10.10.2016 20:25:00

František Hudeček (*07.04.1909 †13.05.1990)

Identifikační číslo: 8360

olej, karton, 30tá léta, signováno PD, rozměr 22 x 29,5 cm, vystaveno Praha 2014

Vyvolávací cena: 29000Kč