Adolf Born  -  Větrné spodky

Aktuální kupující: 0088

Adolf Born (*12.06.1930 †22.05.2016)

Identifikační číslo: 11101

litografie, rok 1994, signováno DU, rozměr 30 x 21 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2600Kč