Kamila Ženatá  -  Sněží

Aktuální kupující: 0009

Kamila Ženatá (*26.12.1953 )

Identifikační číslo: 8260

olej, plátno, rok 2014, signováno PD, rozměr 30 x 30 cm

Vyvolávací cena: 3500Kč