Kamil Lhoták  -  Červený míč v krajině

Aukce je již uzavřena dne: 03.11.2015 20:05:00

Identifikační číslo: 9931

tuš, akvarel, papír, rok 1982, signováno PD, vystaveno Praha 2014, rozměr 25 x 17,5 cm

Vyvolávací cena: 22000Kč