Josef Lehoučka  -  Památník II

Aukce je již uzavřena dne: 03.11.2015 20:10:00

Josef Lehoučka (*12.07.1923 †07.12.1999)

Identifikační číslo: 8415

olej, dřevo, rok 1976, signováno PD, rozměr 19 x 13 cm

Vyvolávací cena: 3000Kč