Eva Švankmajerová  -  Šaty dělaj člověka (Striptýz)

Aukce je již uzavřena dne: 11.10.2016 20:35:00

Eva Švankmajerová (*25.09.1940 †20.10.2005)

Identifikační číslo: 5044

kolorovaná litografie, signováno PD, rok 1995, rozměr 47 x 38 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1800Kč