Kamil Lhoták  -  Don Quijote

Aukce je již uzavřena dne: 11.10.2016 21:10:00

Identifikační číslo: 10667

tužka, akvarel, papír, rok 1974, signováno PD, rozměr 20,5 x 15,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 5000Kč