František Emler  -  Tání na Vysočině

Aukce je již uzavřena dne: 11.10.2016 21:50:00

František Emler (*26.07.1912 †24.05.1992)

Identifikační číslo: 5354

tempera, karton, signováno LD, rozměr 41 x 100 cm, rámováno

Vyvolávací cena: 4500Kč