Otakar Hůrka  -  Krajina

Aukce je již uzavřena dne: 11.10.2016 22:00:00

Otakar Hůrka (*10.09.1889 †21.07.1966)

Identifikační číslo: 10148

olej, malířská lepenka, signováno PD, vzadu přípis, rozměr 50 x 70 cm

Vyvolávací cena: 4900Kč