František Gross  -  Vesnice

Aukce je již uzavřena dne: 12.10.2016 20:00:00

Identifikační číslo: 10862

akvarel, papír, signováno PD, rozměr 33 x 44 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1500Kč