Vladimír Novák  -  Postava

Aukce je již uzavřena dne: 12.10.2016 20:15:00

Vladimír Novák (*30.04.1947 )

Identifikační číslo: 3723

olej, plátno, rok 1975, signováno vzadu, rozměr 40 x 45 cm

Vyvolávací cena: 25000Kč