Eduard Tomek  -  Koupel

Aukce je již uzavřena dne: 12.10.2016 21:20:00

Eduard Tomek (*28.03.1912 †17.08.2001)

Identifikační číslo: 10807

akvarel, papír, rok 1968, signováno PD, rozměr 37 x 27,5 cm, dílo z pozůstalosti autora, volný list

Vyvolávací cena: 1000Kč