Aleš Lamr  -  Tapioca pudding

Aktuální kupující: 0096

Aleš Lamr (*12.06.1943 †16.02.2024)

Identifikační číslo: 5108

akvarel, papír, rok 1986, signováno NU, rozměr 40 x 60 cm

Vyvolávací cena: 4900Kč