Tomáš Bím  -  Cirkus v noci

Tomáš Bím (*12.11.1946 )

Identifikační číslo: 7080

litografie, rok 1978, signováno PD, aut. tisk, rozměr 35 x 27,5 cm, pasparta

Vyvolávací cena: 1500Kč