Adolf Born  -  Představení na gondole

Aktuální cena: 14500
Aktuální kupující: 0557

Adolf Born (*12.06.1930 †22.05.2016)

Identifikační číslo: 11530

lept, rok 2012, signováno PD, číslováno 14/64, rozměr 30 x 39,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2015-16

Vyvolávací cena: 11500Kč