Josef Jíra  -  Ikaros - List s věnečkem

Aktuální cena: 1600

Josef Jíra (*11.10.1929 †15.06.2005)

Identifikační číslo: 5604

konvolut 2x litografie, každá signována, rozměr 2x 15,5 x 10,5 cm, volné listy

Vyvolávací cena: 1600Kč