Endre Nemes  -  Cestovní pouzdro

Aukce je již uzavřena dne: 14.03.2017 21:45:00

Endre Nemes (*10.11.1909 †22.09.1985)

Identifikační číslo: 2914

litografie, nesignováno, rok 1971, rozměr 69 x 48,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 4500Kč