Alfons Mucha  -  L' habitation Pratique

Aukce je již uzavřena dne: 15.03.2017 21:35:00

Alfons Mucha (*24.07.1860 †14.07.1939)

Identifikační číslo: 6991

litografie na kartonu, rok 1907, značeno v kameni, rozměr 33,5 x 27,5 cm

Vyvolávací cena: 3500Kč