Salvador Dalí  -  Caligula

Aukce je již uzavřena dne: 15.03.2017 21:45:00

Salvador Dalí (*11.05.1904 †23.01.1989)

Identifikační číslo: 11312

litografie, rok 1983, signováno PD, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1264, rozměr 41 x 30 cm, volný list

Vyvolávací cena: 5900Kč