Antonín Václav Slavíček  -  Apoštolové

Aktuální kupující: 0212

Antonín Václav Slavíček (*01.01.1895 †27.10.1938)

Identifikační číslo: 5670

kresba, tuš, akvarel, tužka, rok 1923, signováno PD monogramem, rozměr 18 x 25 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1000Kč