Josef Jíra  -  Muž s koněm

Aktuální kupující: 0090

Josef Jíra (*11.10.1929 †15.06.2005)

Identifikační číslo: 5675

1x linoryt, signováno PD, rozměr 12,5 x 16,5 cm, 1x litografie, signováno PD, rozměr 10 x 13 cm, volné listy

Vyvolávací cena: 800Kč