Victor Vasarely  -  Zebry

Aktuální cena: 21000

Victor Vasarely (*09.04.1906 †15.03.1997)

Identifikační číslo: 5676

litografie, papír japan, rok 1984, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 50,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 15000Kč