Jiří John  -  Doutnání podzimu

Aktuální cena: 6100
Aktuální kupující: 0094

Jiří John (*06.11.1923 †22.06.1972)

Identifikační číslo: 6721

suchá jehla, rok 1967, signováno PD, číslováno 14/20, rozměr 12 x 9 cm, rámováno, vystaveno Praha 2013

Vyvolávací cena: 4200Kč