Josef Tockstein  -  Hra - Hlava

Aukce je již uzavřena dne: 03.10.2017 21:20:00

Josef Tockstein (*10.01.1912 †13.03.1992)

Identifikační číslo: 5728

oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno PD monogramem, pozůstalostní razítko s číslem, rozměr 22,5 x 35,5 cm

Vyvolávací cena: 2200Kč